MAKEDONSKI TEXAS HOLD EM POKER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAKEDONSKI TEXAS HOLD EM POKER


 
HomeLatest imagesРегистрирајте сеВлезKako da se registrirate na LuckyAcePoker Navratile
Click Now!
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
EVEREST POKER
EVEREST POKER
LuckyAcePoker
Click Now!
Latest topics
» PETOK 5 MART super TIKET 3 utakmici
Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Icon_minitimeПет Мар 05, 2010 5:37 pm by zakon

» free roll turnir na EVEREST POKER so nagraden fond od 100 dolari
Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Icon_minitimeСре Дек 16, 2009 7:33 pm by dean_suvi

» Buy-in $5+0.5 turnir na LuckyAcePoker
Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Icon_minitimeПет Ное 27, 2009 1:45 am by dean_suvi

» Kako da se registrirate na LuckyAcePoker
Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 7:37 pm by dean_suvi

» Reefer poker
Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Icon_minitimeПет Јун 26, 2009 6:37 am by dean_suvi

» Turniri kaj Suvi u stanot
Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Icon_minitimeВто Јун 23, 2009 5:20 pm by dean_suvi

» LUCKY YOU texas hold em poker film
Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Icon_minitimeСре Јун 03, 2009 11:29 pm by dean_suvi

» 17 Again 2009
Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Icon_minitimeВто Јун 02, 2009 1:45 pm by Tripka

» Push 2009
Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Icon_minitimeВто Јун 02, 2009 1:24 pm by Tripka

Јуни 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Кој е он-лајн?
Севкупно има 3 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 3 Гости

Никој

Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 33 во Чет Дек 17, 2009 10:08 pm

 

 Kako da se registrirate na LuckyAcePoker

Go down 
АвторПорака
dean_suvi
Admin
dean_suvi


Број на мислења : 31
Join date : 2009-04-28

Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Empty
ПишувањеПредмет: Kako da se registrirate na LuckyAcePoker   Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Icon_minitimeПет Ное 06, 2009 7:12 pm

Турнирот LuckyAcePoker е бесплатен со награден фонд од 100 $ за членовите на овој форум. Овде детално ќе биде објаснето како да се регистрирате.
прво со треба да направите е да кликнете на која и да е од банерите на LuckyAcePoker na ovoj forum pri sto ke bidete prefrleni na stranata na LuckyAcePoker
Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Slika1m

Откако ке го далнодирате софтверот на LuckyAcePoker, го инсталирате

Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Slika2b

По инсталиранјето go уклучувате програмчето на LuckyAcePoker при што кликате на NEW PLAYER ( Настанува регистрација)
Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Slika3b

Откако ќе ги пополните сите полиња кликате на SUBMIT при што во тој момент сте регистрирани на LuckyAcePoker.
Турнирот ќе го најдете под името MACEDONIA FREE ROLL, во tournaments--> Restricted
Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Slika4
Кликате двапати на Macedonia Free Roll, се регистрирате во собата и за 15 секунди ке се појави вашето име за да ви потврди дека сте регистрирани во овој турнир.

Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Slika5h

Турнирот почнува на 8 ноември недела во 20: 00 часот по наше време. СРЕЌНО НА СИТЕ се гледаме на масите.
Вратете се на почетокот Go down
dean_suvi
Admin
dean_suvi


Број на мислења : 31
Join date : 2009-04-28

Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kako da se registrirate na LuckyAcePoker   Kako da se registrirate na LuckyAcePoker Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 7:37 pm

potsetuvanje deka pri registracijata na LuckyAcePoker paswordot treba da vi bide so 4 bukvi i 4 brojki, za da mozete da igrate na turnirot treba da go dalnodirate softverot preku nasiov forum so klikanje na koj i da e baner koj e na nasiot forum( primer banerot so se dvizi na od levo na desno)
Вратете се на почетокот Go down
 
Kako da se registrirate na LuckyAcePoker
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Buy-in $5+0.5 turnir na LuckyAcePoker

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
MAKEDONSKI TEXAS HOLD EM POKER :: Texas Holdem Makedonija :: Buy-in turnir na LuckyAcePoker samo za clenovite na Makedonski texas holdem poker-
Отиди до: